تکواندوکار کوچک من

بسم الله الرحمن الرحیم

 به نظر من ورزش و هنر چیزهاییه که هر کسی باید مثل یک وظیفه همیشگی انجام بده. البته علی رغم ورزشکار!!!ورزش دوست بودن مادرم خودم کمی تنبل بودم و هستم ولی اجبار شرایط بر کسل بودن باید غلبه کنه دیگه!

تصمیم گرفتم زهرا رو تو این بهاری ورزش بذارم. اول زنگ زدم هیئت کنگفو و چندتا آدرس باشگاه رو تو محدوده خودمون گرفتم و ساعت ها رو پرسیدم یکی رو انتخاب کردم و رفتم و خب قسمت بود ساعت تکواندوشون رفته بودم و به نظرم بهتر اومد و ثبت نام و شروع کلاس ها. 

دخترمامان مثل خودم کمی تنبل تشریف دارن ولی مربی امیدواره تو محیطش هم قرار بگیره یاد میگیره. 

رزمی رو از هر ورزش دیگری مفیدتر میدونم. البته شمشیر و تیراندازی هم هست که واسه سنین بالاتره که باشه بعدا. 

ما که دختر داریم ولی توصیه من به همه مامانای دخترهاو خصوصا مامان پسرا اینه که سلامتی روحی و جسمی نسل آینده تو ورزشه. یه پسر اگر شهرت میخواد ورزشکار شه اگه خوش تیپی می خواد ورزش اگه پول می خواد ورزش با این همه هجمه های جسمی و غریزی ورزش بهترین راه حله. 

اونقدری که ورزش مفیده به نظرم درس مطلق به در یک پسر نمی خوره. بچه های ورزشکار انرژی هاشون درست تخلیه میشه و هم بهتر به درسشون میرسند هم نایی براشون برای خیالات و فتنه انگیزی نمی مونه. 

/ 2 نظر / 61 بازدید
سیدمحمود رضوی

مـادران پاکنـد، همچـون یـاسها گـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسها قلبشان دشتی ز مهـر و عاطفه روحشان لبریز از، احسـاسـها ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر بر شما مبارک باد.

نازنین

عشق خاله رو ببین. باید این دفعه براش بخونم ورزشکاران دلاوران نام آوران:دی